Hırdavat Ve El Aletleri

Aktif filtreler

Balyozlar Düz 3 Kg
Mevcut
El Aletleri

Balyozlar Düz 3 Kg

573
35,00 ₺
Balyozlar Düz  3 kg, 4 kg, 5 kg, 6 kg, 7 kg, 8 kg, 10 kg olmak üzere seçeneklerden ulaşabilirsiniz
Balyozlar Sivri 3Kg
Mevcut
El Aletleri

Balyozlar Sivri 3Kg

580
35,00 ₺
Balyozlar Sivri  3 kg, 4 kg, 5 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg olmak üzere seçeneklerde mevcuttur

HIRDAVAT VE EL ALETLERİ

Gündelik hayatımızı kolaylaştırmak için üretilen güce dayalı el aletleri ve hırdavatlar çok çeşitli alt kategorilere ayrılmaktadır. 

Hırdavat ve el aletlerinin çeşitlerine göre farklı kullanım alanları vardır. Duvara tablo asacaksanız çekiç, vida sıkmanız gerekiyorsa tornavida, tel ve çivi çekmeniz gerekiyorsa pense, kablo ya da tel gibi ürünleri kesmek için yan keski, bir şeyi bükmek, kesmek için kerpeten kullanabilirsiniz. Ürünlerin set ve tek olarak satılan hırdavat çeşitleri oldukça kullanışlı olabilmektedir.

Herkesin evinde bulunması gereken bu el aletleri çantalı olarak ve tek olarak satılmaktadır. Evlerinizde bulundurmanız gereken bu el aletleri ve hırdavatları kullanırken kendimize ve çevremizdekilere zarar vermemek için gerekli özeni göstermeliyiz.

Kullanım alanları oldukça geniş olan bu hırdavat ve el aletleri çeşitlerinin kullanım alanları oldukça çeşitlidir. Bahçe bakımı, marangozluk, ahşap, elektrik-su tesisatı, otomobil, inşaat gibi bir çok alanda kullanılan bu aletler sayesinde bu alanlarda ortaya çıkan sorunlar pratik bir şekilde çözülebilmektedir.

Elinizin altında bulunan bu el aletleri her an çıkabilecek sorunlara karşı hızlı çözümler üretmenizi sağlarken hepsinin farklı işlevleri ve faydaları bulunmaktadır. Kadıoğlu yapı markette  bir çok markanın çeşitlerini bulabileceğiniz hırdavat ve el aletlerine siz de kolaylıkla sahip olabilirsiniz.