Misyonumuz

Güvenilir ve kusursuz hizmetten ödün vermeyen çalışanlarımızla , inşaat malzemeleri sektöründe; adımıza yakışır kaliteli ürünler sunmak, müşteri gereksinimleri ile beklentilerinin karşılanmasını sağlamak , hizmette kalite , doğruluk ve istikrar sağlamak, müşteri için ekonomik üstünlükleri olan ürünleri üretmek veya temin etmek , satış öncesi ve sonrasında kusursuz hizmet vermek, yenilikçi düşüncelerimizle alanımızda önder olmak , müşteri memnuniyeti odaklı olmak ,faaliyet alanımızda liderliği yakalamak, teknolojik altyapıyı etkin ve verimli kullanmak ,dengeli ve karlı bir büyüme elde etmek , çalışanlarının gurur ve çalışmaktan mutluluk duyduğu bir firma olmaktır.

 Vizyonumuz

Tecrübeyi dinamizm ile birleştirmek, işlerini temiz, itinalı ve zamanında yapmak , müşteri memnuniyetiyle birlikte uluslararası düzeyde öncü bir marka olmak .Kadıoğlu Yapı Market yerel değerlerin küresel liderliğe ulaşması yolunda ticari ve kültürel dinamikleri ile gelecek nesillerin örnek alabileceği sistemsel bir çatıdır. Bu çatı altında bulunacak her bireyin sosyal yönlü kazanımlar elde ederek , ticari kazanımların oluşturacağı yüksek standartlardan da faydalanarak , Kadıoğlu Yapı Market'in küresel hedefleri doğrultusunda inasanlığa hizmet etme onuru ile büyük bir heyecanı paylaşmaktır.

Lider olmak için kalite, yenilik ve değişimin önemine inanıyor, sürekli gelişmeyi temel bir değer olarak görmekteyiz.

Başarının anahtarının planlı, verimli, disiplinli ve tutkulu çalışmak olduğuna inanırız. Hedeflerimize, tüm cesaretimizi, yaratıcılığımızı ve bilimsel metodları kullanarak ulaşırız.